fcbc.cv.ua fcbukovyna.com.ua ФК Буковина: Історія та статистика midiz.org ск http://bukpravda.cv.ua/ Ultras Sheriff Свободу семье Павличенко ск  Офіційний сайт БК CY-PR.com Художественная гимнастика для Вас ukrfootball.in.ua

2 тур (19-20.05.2012) "Соколи" - "Західний вогонь" Ігри відбудуться на бейсбольному стадіоні в с. Новий Киселів. Початок ігор 19 травня в 16.00, 20 травня о 10.00.

18.05-19.05.2012 - Кубок КСК Буковинська Троя

30.06-01.07.2012 - Кубок Губернатора Чернівецької області

15.09-16.09.2012 - ІІ Етап Буковина Horse Tour

13.10-14.10.2012 - ІІІ Етап Буковина Horse Tour (Фінал)

Першість України з футзалу сезону 2011-12 р., Перша ліга, Півфінал, Субота, 12.05.12. м. Чернівці, ФОК "Олімпія" . Початок гри - о 13:00.

"Меркурій" Чернівці - "АРПІ" Донецьк

Турнірна таблиця

Чемпіонат ЦР ФСТ «Україна» ЗІ  СПОРТИВНОГО  ОРІЄНТУВАННЯ

26.10 -28.10.2012р Чернівецька область, Сторожинецький р-н

П О Л О Ж Е Н Н Я

Перша ліга 2011/12, 31 тур, м. Чернівці, 15.05.12, стадіон "Буковина", початок о 17.00 год

Погода
Погода в Чернівцях, Хотuні, Сторожинці, Сокирянах, Новоселиці, Новодністровську, Кіцмані, Вашківцях, Вижниці, Герці, Заставні, Берегометі, Глибокій, Кельменцях, Путилі, Лужанах
Автоспорт

Чернівецький автогонщик Іван Райляну-старший став першим на Чемпіонаті України

2012-05-05 11:43:00
SV
24
0

Чернівецький автогонщик Іван Райляну-старший виграв перший етап чемпіонату України з автокросу в Запоріжжі. Його нагородили кубком, премією, золотою медаллю.

Ще двох наших автогонщиків Ірину Сікорську у класі легкових автомобілів та Івана Райляну-молодшого у класі “Юніор-баггі” підвела техніка авто і вони фінішували на четвертих місцях.

Загалом у Запоріжжі змагалося 65 пілотів, в тому числі — троє буковинців.

МБ

Буковинці здобули три медалі Кубка України з мотокросу Буковинці здобули три медалі Кубка України з мотокросу
2012-05-12 23:26:00
SV
23
0
У Чернівецькій області на Кубку України з мотокросу буковинці здобули три медалі.
На Буковині відбулись змагання з мотокросу На Буковині відбулись змагання з мотокросу
2012-05-08 13:47:00
SV
40
0
У Чернівецькій області змагалися відомі пілоти мотокросу Олег Скрипников із Чернівців та Олександр Морозов.
Чернівецький автогонщик Іван Райляну-старший став першим на Чемпіонаті України Чернівецький автогонщик Іван Райляну-старший став першим на Чемпіонаті України
SV
25
0
Відбувся І етап Територіального Чемпіонату з картингу Західного регіону + ФОТО Відбувся І етап Територіального Чемпіонату з картингу Західного регіону + ФОТО
2012-04-30 19:48:00
SV
68
0
21-22 квітня 2012р. в м.Кам’янець-Подільському Хмельницької області був проведений І етап Територіального Чемпіонату України з картингу Західного регіону.
Буковинці взяли участь у змаганнях на Кубок мера м. Кам’янець-Подільського з картингу + ФОТО Буковинці взяли участь у змаганнях на Кубок мера м. Кам’янець-Подільського з картингу + ФОТО
2012-04-03 21:44:00
SV
98
0
1 квітня 2012р. в м.Кам’янець-Подільському Хмельницької області були проведені змагання з картингу на Кубок мера м.Кам’янець-Подільського.