fcbc.cv.ua fcbukovyna.com.ua ФК Буковина: Історія та статистика midiz.org ск http://bukpravda.cv.ua/ Ultras Sheriff Свободу семье Павличенко ск  Офіційний сайт БК CY-PR.com Художественная гимнастика для Вас ukrfootball.in.ua

2 тур (19-20.05.2012) "Соколи" - "Західний вогонь" Ігри відбудуться на бейсбольному стадіоні в с. Новий Киселів. Початок ігор 19 травня в 16.00, 20 травня о 10.00.

18.05-19.05.2012 - Кубок КСК Буковинська Троя

30.06-01.07.2012 - Кубок Губернатора Чернівецької області

15.09-16.09.2012 - ІІ Етап Буковина Horse Tour

13.10-14.10.2012 - ІІІ Етап Буковина Horse Tour (Фінал)

Першість України з футзалу сезону 2011-12 р., Перша ліга, Півфінал, Субота, 12.05.12. м. Чернівці, ФОК "Олімпія" . Початок гри - о 13:00.

"Меркурій" Чернівці - "АРПІ" Донецьк

Турнірна таблиця

Чемпіонат ЦР ФСТ «Україна» ЗІ  СПОРТИВНОГО  ОРІЄНТУВАННЯ

26.10 -28.10.2012р Чернівецька область, Сторожинецький р-н

П О Л О Ж Е Н Н Я

Перша ліга 2011/12, 31 тур, м. Чернівці, 15.05.12, стадіон "Буковина", початок о 17.00 год

Погода
Погода в Чернівцях, Хотuні, Сторожинці, Сокирянах, Новоселиці, Новодністровську, Кіцмані, Вашківцях, Вижниці, Герці, Заставні, Берегометі, Глибокій, Кельменцях, Путилі, Лужанах
Бокс

Буковинському чемпіону не дали поборотися за медалі

2012-04-30 20:29:00
SV
47
0

Друга програма другого дня змагань на Чемпіонаті України з боксу серед юніорів (10.04.12), який завітав цього року до Чернівців, розпочалася о 18:00 і привертала увагу численних буковинських шанувальників боксу участю відразу чотирьох представників нашої області у різних вагових категоріях.

Так, Андрій Гайко, вихованець Володимира Палія з чернівецького СК «Авангард», який відомий не лише своїми боксерськими досягненнями, а й численними здобутками та чемпіонськими званнями в кікбоксингу, вийшов на ринг у ваговій категорії 52 кг проти львів'янина Тараса Самарчука. Андрій захопив ініціативу в двобої з першого ж раунду, проте його суперник був не з легких. Запекла боротьба тривала до останніх секунд поєдинку, і фінальний гонг зупинив рахунок на цифрах 9:7… На користь Андрія Гайко, який проходить далі по турнірній сітці.

Вадим Греневич, боксер з СК «Олімпія» м. Чернівців, є одним із трьох представників цього клубу на Чемпіонаті України. Втративши вчора одного боксера, «Олімпія» вже після другого дня змагань залишилася без жодного представника на турнірі. Трохи раніше, в першій програмі, «вилетів» О. Собко, а в другій одержав поразку і Греневич. Нічого, окрім бажання, він не зміг пред'явити своєму суперникові — Д. Ребанову з Харківської області. В кожному раунді судді фіксували перевагу харків'янина, тож закономірна поразка Греневича із загальним рахунком 0:5 свідчить про те, що боксерам з СК «Олімпія» є ще багато над чим працювати.

Микола Жижиян із чернівецької ДЮСШ, натомість, переміг у другому двобої на змаганнях поспіль! Поєдинок із І. Волковим (Дніпропетровська область) йшов, як то кажуть, на зустрічних курсах, а вже ближче до кінця бою почала чіткіше вимальовуватися перевага чернівчанина. Йому й віддала перемогу вся п'ятірка бокових суддів. 5:0 — і Жижиян пробивається до чвертьфіналу Чемпіонату України!

А головною несподіванкою та надзвичайно неприємним сюрпризом для всіх буковинських глядачів у ФОК «Олімпія» за два дні змагань стала поразка чемпіона України з боксу серед юнаків минулого року (м. Шостка) Максима Крупи з ФСТ «Україна» (Шипинці Кіцманського району). Його суперником на рингу був Артем Ківітов із Дніпропетровської області. Він чітко та вдало нейтралізовував численні атаки Максима, результативно контратакуючи. І в третьому раунді перевага дніпропетровця за очками стала більше ніж очевидною. Він переміг одноголосним рішенням суддів і залишив Крупу «за бортом» змагань.

З-поміж інших учасників Чемпіонату України з боксу просто не можна не виокремити блискучу техніку та майстерність дворазового чемпіона Європи (Росія, Угорщина), бронзового призера Чемпіонату світу (Астана, Казахстан) та трикратного чемпіона України Віктора Петрова з Тернополя, який вже два поспіль двобоя на турнірі виграє за явною перевагою.

Блоґ: Альберт Комарі

Визначилися фіналісти Чемпіонату України, серед яких є і буковинець Визначилися фіналісти Чемпіонату України, серед яких є і буковинець
2012-04-30 21:44:00
SV
61
0
На Чемпіонаті України з боксу серед юніорів, що проходить у цьому році в Чернівцях, у ФОК «Олімпія», настала пора вирішальних поєдинків. Власне, на турнірі залишилося 52 кращих боксера країни цього віку, і саме з них формуватиметься юніорська збірна України, яка виступатиме на Чемпіонаті Європи 2012 р. в Софії.
Буковина на Чемпіонаті України має мінімум «бронзу» Буковина на Чемпіонаті України має мінімум «бронзу»
2012-04-30 21:38:00
SV
45
0
День третій (11.04.12) на Чемпіонаті України з боксу серед юніорів став чвертьфінальним та багато в чому вирішальним, тобто ті боксери, які пробилися крізь «бурі» та «циклони» перших трьох змагальних днів, вже гарантовано отримають за виступи на чернівецьких рингах нагороди та зійдуть на п'єдестал пошани.
Буковинському чемпіону не дали поборотися за медалі Буковинському чемпіону не дали поборотися за медалі
SV
48
0
Чергові втрати і здобутки Буковини на Чемпіонаті України Чергові втрати і здобутки Буковини на Чемпіонаті України
2012-04-28 21:17:00
SV
49
0
Другий день (10.04.12) на Чемпіонаті України з боксу серед юніорів, який цього року проходить у Чернівцях, знову виявився насиченим щодо кількості поєдинків.
У стартовий день Чемпіонату України Буковина має 4 перемоги і 5 поразокr У стартовий день Чемпіонату України Буковина має 4 перемоги і 5 поразокr
2012-04-27 10:16:00
SV
57
0
Велика кількість заявлених учасників обіцяла спортсменам і глядачам насичену програму змагань, і це в повній мірі виправдалося вже в перший день змагань 9.04.12.